مشارکت کننده طلایی سومین نمایشگاه اختصاصی صنعت گردشگری غذا و شیرینی ستاره ها

سومین نمایشگاه اختصاصی صنعت گردشگری غذا و شیرینی ستاره ها در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ دی ماه ۹۸ در مشهد برگزار گردید و شرکت والا گوهر پارس اولین تولید کننده تخصصی انواع فراورده های زیتون در خاورمیانه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده با نام تجاری «یه دونه دیگه» در سومین رویداد ستاره‌ها به عنوان مشارکت کننده طلایی حضور یافت.

 

نمایشگاه صنعت گردشگری غذا و شیرینی ستاره ها

نمایشگاه ستاره ها برای سومین سال با حمایت ویژه استانداری خراسان رضوی و اتاق اصناف مشهد اتحادیه‌های مرتبط و دیگر ارگان ها با حضور مهمانان ویژه بین المللی تجار سفرا و کنسولگری های منطقه در سطح کیفی بالا با مشارکت و همکاری کانون سپهر پارسیان برگزار گردید.

 

استقبال گرم و پرشور بازدیدکنندگان

شرکت والا گوهر پارس با برند «یه دونه دیگه» با عرضه تمام محصولات خود با از جمله انواع زیتون پرورده و فراورده های زیتونی با استقبال گرم و پرشور بازدیدکنندگان مواجه شد و به همت و یاری برگزار کنندگان نمایشگاه و مسئولین مرتبط و صد البته مصرف کنندگان و همراهان همیشگی محصولات که همواره با نظرات و حمایت های شان باعث رشد و پیشرفت شرکت و انگیزه برای تولید والاتر بودند خوش درخشید.

اکنون نیز تنها با اتکا به پروردگار متعال و همراهی شما عزیزان با استفاده از تکنولوژی و صنعت نوین و اطلاعات جهانی سعی بر ارتقاء محصولات داریم و امیدواریم که با یاری و همراهی هموطنان بتوانیم نام ایران و محصولات ایرانی را در جهان پرآوازه کنیم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *