سخن مدیر عامل:

شرکت والا گوهر پارس با سابقه بیش از ۲۰ سال تجربه در فرایند تولید تخصصی انواع فرآورده‌های خاص زیتون تنها تولید کننده این محصولات در سطح خاورمیانه مفتخر است که در طول سالیان متمادی همواره با بهره‌گیری از محیطی مناسب و نیروی متخصص و مجرب مجرب موفق به تولید انواع فرآورده های زیتون خواص و بی رقیب شده است. از عوامل موفقیت های روز افزون شرکت توجه به سلامت مصرف کننده،تولید محصولی غیر تراریخته و ارگانیک و بهره گیری از خطوط تولید و ماشین آلات بر طبق آخرین استانداردهای جهانی را می‌توان برشمرد.

شرکت‌والاگوهر‌پارس‌ ضمن‌ تبعیت‌ از قوانین‌ و مقررات‌ و استاندارد های‌ ملی‌ ایران‌ در‌خصوص‌ کنترل‌ کیفیت‌ و‌استقرار وپیاده‌سازی‌ استاندارد های‌ MP و JPL درکارخانه گامی موثر درخط در راستای جلب رضایت آحاد جامعه برداشته است.

خط مشی کیفیت شرکت والا گوهر پارس به منظور جلب نظر بر رضایت مصرف کنندگان و رقابت سالم با سایر تولید کنندگان از نقطه نظر کیفیت و ایمنی محصول تولیدی مهار نقاط بحرانی و افزایش بهره وری خود را متعهد به حرکت بر محور ذیل نموده است:

بهبود مستمر کیفی و کمی فرایندها و فرآورده های سازمان و ارتقاء سطح سیستم مدیریت کیفیت در جهت افزایش بهره وری

افزایش سطح‌رضایت مصرف‌کنندگان‌با بهینه‌سازی طراحی و تولید در جهت بالا بردن سطح کیفیت محصول

آموزش درجهت افزایش سطح آگاهی و دانش کارکنان با اعتقاد و محور بودن آن ها در ارتقاء رشد و بهبود عملکرد

سازمان مدیریت شرکت صنایع غذایی والا گوهر پارس خود را نسبت به محور های فوق متعهد می داند و این خط مشی توسط تمامی کارکنان شرکت درک و همه پرسنل خود را ملزم به رعایت آن می دانند.

    مدیرعامل صنایع غذایی والاگوهر پارس