نمایشگاه گلفود ۲۰۲۰ دبی

صنایع غذایی والا گوهر پارس « یه دونه دیگه » اولین تولید کننده تخصصی فراورده های زیتون در خاورمیانه، برای نخستین بار از تاریخ ۲۷ بهمن ماه الی ۱ اسفند ماه ۹۸ ، میزبان شما در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی گلفود دبی خواهد بود.

 
 

 

gulfood2
نمایشگاه گلفود یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در زمینه محصولات غذایی در جهان محسوب می شود که هر ساله در فصل زمستان در شهر دبی امارات برگزار می شود و به عنوان اصلی ترین پایگاه توسعه تجارت شرکت های غذایی جهان به حساب می‌آید چرا که با سابقه درخشان در میان تجار و صادرکنندگان این فرصت را فراهم می آورد تا بتواند بازارهای آسیای میانه شمال آسیا و آفریقا را مجذوب خود نماید.
حضور بازدیدکنندگان از ۱۵۰ کشور نشان دهنده برنامه ریزی دست اندرکاران این صنعت برای توسعه روابط و تجارت خود از طریق این رویداد در سطح بین المللی می باشد.
این افتخار را داریم تا با حضور برای اولین بار در یکی از بهترین رویدادهای بین المللی محصولات خود را معرفی نماییم و به نمایش بگذاریم که با گام نهادن در این راه برای ارتقا و شکوفایی صنعت تولید و بهره وری از این محصول ارزشمند در بین دیگر کشورهای جهان بدرخشیم و افتخاری برای ایران و ایرانی کسب نماییم.

gulfood3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *